MÖBLER / Bord / Lampbord 14003570
nr 1400 3570
Lampbord
1960-tal, Teak /metallben. Bredd: 61, djup: 41 cm, höjd: 45 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 31 maj 2021
kl 20:32:13
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr